Photography

Art

Architecture

Design, Fashion, Glamour

Posters

Andy Warhol


Catalogus > Art


Deze catalogus bevat 851 titels
titels 1 t/m 20
Catalogus Pagina:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  
16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  
Volgende >>  


vergroot

bestel  

    Faces in the crowd
Volti nella Folla


Abate, Michele
2004, Skira, Milano.

bestel nr. #744
Prijs EUR 51.80

Paperback. 384 pages. New copy. 24 x 28 cm. Text in english and italian.
This catalogue accompanies the exhibition organised by the Whitechapel Gallery and the Castello di Rivoli Museum of Contemporary Art.


vergroot

bestel  

    Dirk van Gelder 1907-1990.
Tekenaar en veelzijdig graficus.
Oeuvrecatalgus van de grafiek.


Adam, Susan e.a.
Zwolle, Waanders, 2008.

bestel nr. #1178
Prijs EUR 49.95

Gebonden met harde kaft en stofomslag. Nieuw exemplaar. 303 pagina's. Veel afbeeldingen.
Dirk van Gelder behoort tot de belangrikste Nederlandse grafici van de twintigste eeuw. Zijn werk getuigt van een groot vakmanschap en een grote liefde voor de natuur. Hij heeft een oeuvre nagelaten van ruim 500 prenten. Dit boek is verschenen ter gelegenheid van het honderdste geboortejaar van van Gelder.
Inclusief een catalgusdeel waarin zijn complete grafische oeuvre is afgebeeld en beschreven.



vergroot

bestel  

    Erik Rijssemus
Een beeldendrager


Adelaar, Dick e.a.
Venlo, van Spijk, 2003.

bestel nr. #723
Prijs EUR 29.50

Gebonden met harde kaft en stofomslag. Nieuw exemplaar. 23,5 x 26,5 cm. Veel kleurenreproducties. Tekst in dutch and english.
Uitgave over leven en werk van Erik Rijssemus in samenwerking met Galerie Utrecht.


vergroot

bestel  

    Frank Dekkers. Oorverdovend stil.

Adelaar, Dick e.a.
Deventer, Thieme Art, 2009.

bestel nr. #1436
Prijs EUR 24.95

Gebonden met harde geïllustreerde kaft. Nieuw exemplaar. 20,5 x 22,5 cm. 119 pagina's. Rijk geïllustreerd.
Oorverdovend stil is het in de landschappen geschilderd door Frank Dekkers. De menselijke afwezigheid is de grote aantrekkingskracht van zijn schilderijen. Je voelt de winter, de felle zon, de koude regen. Je ervaart de rust en ruimte van het land.


vergroot

bestel  

    Bordell und Boudoir
Schauplätze der Moderne


Adriani, Götz
Ostfildern, Hatje Cantz, 2005.

bestel nr. #672
Prijs EUR 45.00

Hardcover with dustjacket. New copy. 26 x32 cm. Text in german. 296 Seiten. Mit 263 Abbildungen, davon 170 in Farbe.
Erschienen anlässlich die Ausstellung im Kunsthalle Tübingen. Cézanne, Degas, Toulouse Lautrec, Picasso.
Im pulsierenden Paris des ausgehenden 19. Jahrhunderts suchten Künstler und Bohemiens in bewusstem Bruch mit Bürgertum und Konventionen in den Etablissiments der Demi-Monde Inspiration.



vergroot

bestel  

    Parade 1901-2001

Aguilar, Nelson a.o.
Sao Paulo, BraselConnects Cultura & Ecologia, 2001.

bestel nr. #877
Prijs EUR 100.00

Hardbound. with dustjacket. Fine copy. 353 pages. Text in spanish and french. 31,5 x 28 cm. Profusely illustrated.
Exhibition, Centre Pompidou and in Sao Paulo.


vergroot

bestel  

    Gerard Schàperkòtter

Alberigs, Lei
Venlo, van Spijk, 1979.

bestel nr. #1346
Prijs EUR 30.00

Paperback. Goed exemplaar. 25,5 x 25,5 cm. 154 pagina´s. Veel kleurenillustraties. English and dutch text.


vergroot

bestel  

    Laurie Anderson/RoseLee Goldberg.

Anderson, Laurie
New York, Abrams, 2000.

bestel nr. #859
Prijs EUR 25.00

Hardcovedr with dustjacket. Fine copy. 323 Illustrations including 117 plates in full color. 204 pages. 26 x 26 cm.
Laurie Anderson is one of the most acclaimed and innovative performance artists and musicians working today. The entire scope of her exciting career is celebrated in this volume.


vergroot

bestel  

    Flowerpower

Anonymous
Lille, Fage Editions, 2003.

bestel nr. #879
Prijs EUR 25.00

paperback. 21 x 28 cm. Fine copy. Profusely illustrated. text in french. 287 pages.
Many examples of flowers in art. Musée de l 'Hospice Comtesse, Palais des Beaux-Arts, Palais Rameau, Esplanade, Euralille, Aéroport de Lille-Lesquin.


vergroot

bestel  

    Karel Appel.
40 ans de peinture sculpture & dessin


Appel, Karel
Paris, Editions Galilée, 1987.

bestel nr. #1148
Prijs EUR 45.00

Paperback. 22 x 23,5 cm. 416 pages. Good copy. Text in French. Profusely illustradted.



Catalogue Page:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  
16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  
Next >>  

Terug naar catalogi overzicht